Blog

💳 Bayi Tahsilat Sistemi Nedir / E-Tahsilat Avantajı

E-tahsilat, Bayi Tahsilat

💳 Bayi Tahsilat Sistemi Nedir / E-Tahsilat Avantajı

Bayilik sistemine sahip olan firmalar; kendi bayilerinden, alt bayilerinden ve müşterilerinden doğrudan tahsilat yapabilir. Netahsilat tarafından sunulan internet üzerinden tahsilat yapabilme kolaylığı hem işletmelere ve çalışanlara hem de müşterilere ve bayilere büyük kolaylıklar sağlar. Yeni nesil bayi tahsilat sistemi sayesinde bayilerin gerçekleştirdiği satışları sanal POS altyapısı üzerinden tahsil edebilmeleri mümkün olur. Bu sayede, ana firma ile çalışan tüm bayiler veya alt bayiler, sanal POS sistemine geçmek zorunda kalmadan ve herhangi bir komisyon ödemeden portal sistemi üzerinden tahsilat gerçekleştirebilir.

Bayi ve Altbayiler için Farklı Ödeme Seçeneği E-Tahsilat’tan Yararlanın!

bayi tahsilat sistemi

E-tahsilat Online tahsilat sistemi ile bayilerinize alternatif ödeme seçenekleri sunabilir, tahsilatlarınızı ve nakit akışınızı daha düzenli bir hale getirebilirsiniz. Netahsilat, portal üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile ödeme alma kolaylığının yanı sıra, SMS ve e-mail üzerinden de ödeme yapabilme ayrıcalığı da sağlar. SMS ya da e-mail bağlantısına tıklayan bayiler veya müşteriler, ödeme ekranına saniyeler içinde ulaşabilir. Güvenli ödeme ekranından kart bilgilerini girerek hızlı ve kolay tahsilat gerçekleştirilebilir. Ayrıca, TL para biriminin yanı sıra Dolar, Euro ve İngiliz Sterlini gibi farklı para birimlerine göre konverte edilmiş fiyatlar üzerinden de ödeme yapılabilir. Netahsilat ödeme sistemi, isteğe bağlı olarak farklı dillerde destek verebilir.

 

 

ERP/Muhasebe Entegrasyonlarını Aktif Olarak Kullanın

bayi tahsilat ödeme seçenekleriNetahsilat altyapısı ile gelen komplike entegrasyon seçenekleri; Oracle, SAP, Netsis, ETA, Mikro, MS Dynamics ve Logo gibi popüler ERP ve muhasebe yazılımlarına kolayca entegre edilebilir. Ödemeler ekranı ve portal bağlantısı gibi eklentiler pratik ve hızlı bir şekilde ERP/Muhasebe sistemlerine aktarılabilir. Mevcut muhasebe programından çıkış yapmadan ve tek bir panel üzerinden farklı müşterilere ya da bayilere ait tahsilatlar anlık olarak gerçekleştirilebilir. Ayrıca, Netahsilat altyapısı ile tüm uygulamalarınızı Payment Gateway halinde tek bir ödeme sayfasında birleştirebilir; e-ticaret, B2B/B2C, bayilik yazılımları ve online rezervasyon gibi sıklıkla kullandığınız hizmetleri tek bir çatı altında toplayabilirsiniz.

 

 

 

Çok Yönlü ve Güvenli Tahsilat Kolaylıklarından Yararlanın

İinsanlar alisveris 4nternet üzerinden güvenli tahsilat olanakları sunan Netahsilat, kullanıcılarına her yerden ödeme alabilme kolaylığı getirir. Güvenli sanal POS altyapısı ve e-tahsilat sistemi, uluslararası PCI DSS güvenlik standartları ve 3D Security ile uyumlu olarak çalışır. Yabancı para birimi ve yabancı dil desteği sayesinde dünyanın her yerinden e-tahsilat yapabilmek mümkün olur.

 

 

 

Sorunsuz Sanal POS Hizmetine Anında Sahip Olun

alt bayi etahsilatTürkiye‘de sanal pos hizmeti sağlayan yirminin üzerinde banka ile çalışan Netahsilat e-tahsilat sistemi, dilediğiniz e-tahsilat sistemine zahmetsizce ulaşabilmenizi sağlar. Sanal POS hizmetlerinin yanı sıra; SMS ile tahsilat, e-mail ile tahsilat ve çağrı merkezi aracılığı ile tahsilat gibi farklı ödeme ve tahsilat seçenekleri de mevcut sistem üzerine kolayca entegre edilebilir.

 

 

 

 

Kurumsal Online Tahsilat Paketleri İçinden Seçiminizi Kolayca Yapın

Sorunsuz Alışveriş Pos HizmetiNetahsilat tarafından sunulan e-tahsilat hizmetleri; ihtiyaçlarınıza, çalışma düzeninize, bayi sayınıza ve işlem yoğunluğunuza uygun olarak optimize edilebilir. Kurumsal bayi tahsilat paketi satın alarak kredi kartı ile online tahsilat, yabancı dil desteği (EN, RU, DE, vb.), dövizli tahsilat (TL, USD, EURO, POUND, RİYAL, vb.), SMS ya da e-posta ile tahsilat ve mobil cihazlara uyumlu portal gibi işlevsel özelliklerin tamamını kullanabilirsiniz. 3D Güvenlik, Online ödeme iptali veya iadesi, dinamik ödeme ekranı, periyodik ödeme talimatı, muhasebe sistemi entegrasyonu ve B2B/B2C entegrasyonu gibi fonksiyonları rahatlıkla belirleyebilirsiniz. Ayrıca Server hizmetleri, ücretsiz kurulum, 256 Bit SSL güvenlik sertifikası, kullanıcı yetkilendirme, raporlama desteği ve grafik ile sunum gibi özellikler içinden de özgürce seçim yapabilirsiniz.

 

 

 

kurumsal bayi tahsilatNetahsilat Bayi Tahsilat Sistemi Nedir?

Bayi ağınızda büyüklü küçüklü bir çok firma olabilir. Tüm bayileriniz müşterilerine kredi kartı ile ödeme imkanını sunmak için gerekli donanım ve bütçeye sahip olamayabilir. Kredi kartı ile ödeme için sanal pos alamayabilir veya alsa bile tüm bankaların sanal poslarını alamayabilir. Tüm bu durumlar bayilerinizin müşterilerine kredi kartıyla ödeme imkanı sunmamasına neden olabilir.

Bu aşamada ana işletmeler kullanacakları bayi tahsilat sistemi ile bu sorun ortadan kaldırabilirler. Türkiye’nin E-Tahsilat yazılımı Netahsilat ile sisteme bayilerinizi tanımlayabilirsiniz. Dilerseniz ana bayi olarak yetkilendirdiğiniz bayileriniz de sistem üzerinden alt bayilerini ve müşterilerini tanımlayabilirler. Böylelikle tüm bayileriniz ve alt bayileriniz müşterilere tüm bankaların sanal poslarının entegre olduğu Netahsilat sistemi aracılığıyla profesyonel ödeme hizmeti sunarlar.

Bu şekilde bayiler tüm kredi kartlarına taksit yapabilecekleri sanal poslara sahip olurlar ve bunun için herhangi bir ek ücret ödemezler. Bayilerin müşterilerden tahsilatını profesyonelce gerçekleştirmesiyle de  satışlarınız ve tahsilatlarınız hızlandıracaktır. Ayrıca ödeme sistemlerini ve sanal poslarınızı kullanmalarıyla birlikte ana işletmenin komisyon oranları da artacak ve bayilerde bundan faydalanacaklardır.

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi hakkında daha fazla bilgi almak için (212) 256 60 00 numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilir veya müşteri temsilcilerimizin sizi arayıp detaylı bilgi vermesi için demo talebinde bulunabilirsiniz.

Leave your thought here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir