Blog

BTS – Bayi Tahsilat Sistemi ile Ödeme

Bayi Tahsilat, E-tahsilat

BTS – Bayi Tahsilat Sistemi ile Ödeme

Bayi tahsilat sistemi, firmaların kendi ödeme sistemlerini hem bayilerinden hem de alt bayilerinden online kredi kartı tahsilatı yapmalarını sağlayan bir yazılım sistemidir. Bayi tahsilat sistemi sayesinde ana firma bayilerine çeşitli ödeme seçeneklerini sunabildiği gibi nakit akışını da düzenli bir hale getirebilmektedir.

BAYİ TAHSİLAT SİSTEMİ

Türkiye’de 1000’in üzerinde toptancı, tedarikçi ve distribütör firma tarafından kullanılmakta olan e-tahsilat (BTS) sayesinde firmalar çek senet ödeme gecikmeleri veya karşılıksız çıkması, havale/eft’de yaşanan sorunlar, uzun mesafelere tahsildar gönderme, aşırı iş gücü ve zaman kaybı gibi firmayı olumsuz yönde etkileyen bütün olumsuzluklardan kurtulmaktadır. Ödeme yapmak isteyen kullanıcıların sisteme giriş yapması ve ardından ödeyecekleri tutarı yazarak ya da ödeme kalemi oluşturarak kredi kart bilgileri ile 3D secure ortamda ödemelerini yapmaları yeterli olmaktadır.

 

Bayi Tahsilat Sisteminin Özellikleri

Bayi tahsilat sistemi akıllı cep telefonları ve tablet bilgisayarlar ile uyumlu bir şekilde geliştirilmişlerdir. Bu sayede müşteriler veya bayiler internete bağlanabilen cep telefonları, tablet bilgisayarları veya diğer cihazları ile birlikte ödemelerini gerçekleştirebilirler. Müşterilere toplu bir şekilde SMS ya da e-mail gönderimi yapılarak direk otomatik tahsilat gerçekleştirilebilmektedir. Dövize endeksli, taksitli, tek çekim, periyodik, 3D secure, mail order ve limitli tahsilat yapılabilmektedir.

Bayi tahsilat sistemi ERP/Muhasebe programları (LOGO, ETA, Netsis, Mikro, NEBİM, SAP, Microsoft Dynamics vb..) ile sorunsuz ve entegre bir şekilde çalışmaktadır. Yani yapılan her ödemenin faturası muhasebe programlarına hiç bir işlem yapmaya gerek kalmadan entegre edilir. İşlem raporları, grafiksel raporlar, ödeme ekstreleri ve istenen bir çok rapor onlien olarak sistem aracılığı ile alınabilmektedir. Müşteriler ya da bayiler ödeme yaptığı anda mail adreslerine ödeme bilgileri geldiği gibi kullanıcı panelleri aracılığı ile ödeme ekstrelerine ulaşabilmektedirler.

Bayi Tahsilat Sistemi Güvenlik ve Detalı Bilgi Talebi

Bayi tahsilat sistemlerinde 256 Bit SSL kullanılmakta, işlemler 3D secure güvenlik seviyesinde gerçekleştirilebilmektedir. Programların çalıştığı sunucular 3 katmanlı güvenlik yapısı ile korunmakta ve 3 katmanlı yedekleme yapılmaktadır. Ayrıca tekrarlı ödeme özellikli ürünlerimiz PCI DSS uyumlu güvenli ortamlarda çalışmaktadır.

Sizlere yardımcı olmak isteriz, lütfen ücretsiz demo kaydı oluşturun!

    Aydınlatma metni'ni okudum, kabul ediyorum.

    Leave your thought here

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.