Garanti E-Ticaret ve Netahsilat İş Birliği

Garanti E-Ticaret ve Netahsilat İş Birliği

Garanti E-Ticaret & Netahsilat İş Birliği

garanti netahsilat is birligi

Garanti E-Ticaret & Netahsilat İşbirliği ile firmalar Netahsilat ürünlerine %15 indirimle, Garanti Sanal POS’larına ise 1 yıl ücretsiz olarak sahip olabilecekler.

Garanti E-Ticaret Netahsilat Kampanyası

 Netahsilat çözüm ve ürünleri kampanya süresince %15 indirim ile Garanti üye işyerlerinin kullanımına sunulacaktır. “Netahsilat Kurumsal” bayilerden ve/veya bayi müşterilerinden online ortamda tahsilat yapılabilmesini sağlayan ve bayilerin ödeme süreçlerinin önemli ölçüde kredi kartı ile gerçekleşmesini sağlayan bir uygulamadır.

 Bununla birlikte halihazırda Netahsilat ürünlerini kullanan ve Garanti üye işyeri olmayan firmalar, şubeleri üzerinden “Netahsilat” referansı ile Garanti Sanal POS, 3D Secure, Ortak Ödeme Sayfası ve Garanti Alışveriş başvurusu yaptığı durumda, bu ürünleri 1 yıl süre ile ücretsiz kullanabilecektir.

Kampanya Ön Koşullar ise Şöyle;

Mevcut Garanti Sanal POS üye işyerleri 1 yıl ücretsiz kampanyasından yararlanamaz. Kampanyadan yararlanabilmek için yeni bir üye işyeri tanımlanması gereklidir.

Kampanyanın bir işyerine uygulanabilmesi için, Garanti Bankası üye işyeri değerlendirme sürecinin olumlu tamamlanmış olması ön koşuldur.

Kampanya hakkında Garanti E-Ticaret sayfasında yapılan duyuruyu incelemek için tıklayınız. ( https://eticaret.garanti.com.tr/Netahsilat-Kampanyasi.aspx )

Sizlere yardımcı olmak isteriz, lütfen ücretsiz demo kaydı oluşturun!

    Ücretsiz Demo Talebi Formu

    UcretsizDemoTalebi

    [go_pricing id=”c1-3inhost_573c7bfea6b06″]