Blog

Link ile Tahsilat Ödeme Kolaylığı

E-tahsilat

Link ile Tahsilat Ödeme Kolaylığı

İnternet ve mobil teknolojilerin öneminin giderek arttığı günümüzde finansal süreçlerde de online çözümler yaygınlaşıyor. E-ticaretin ve firmalar arasında dijital finans çözümlerinin kullanım  oranın artması sanal POS hizmetinin daha fazla ön planda olmasını sağlıyor. Müşterilerden, bayilerden, iş ortaklarından ödeme alınmasında dijital çözümler sunan sanal POS’lar sayesinde ödemeler güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. İnternet üzerinden tahsilat yapılabilmesine imkân tanıyan Netahsilat, web tabanlı altyapısıyla firmaların peşin ya da taksitli olarak kredi kartı çekimi yapılabilmesini sağlıyor. Firmalar Netahsilat ile 20’den fazla bankanın sanal POS entegrasyonunu tek bir platformdan yönetebildiği gibi tahsilatlarını link üzerinden kolayca gerçekleştirebiliyor.

Online link ile tahsilatLink ile tahsilat nedir?

Netahsilat kullanıcısı firmalar, bayilerinden, alt bayilerinden, müşterilerinden, iş ortaklarından tahsilatlarını email, SMS ve diğer dijital platformlar üzerinden gönderilebilen linkler üzerinden anlık bir şekilde yapabiliyor. Böylece firmalar tahsilatlarını düzenli bir şekilde takip ederken ödemeyi yapan taraf ise kendisi de sürece dahil olduğu için güvenle işlem gerçekleştirilebiliyor. Link ile tahsilat sürecinde SMS ve mail üzerinden link gönderilebildiği için internet bağlantısına sahip olan tüm cihazlardan 7/24 anlık olarak ödeme alınabiliyor.

Link ile tahsilat Sürecinin Avantajları Nelerdir?

Mail order sistemine güvenli bir alternatif olarak karşımıza çıkan link ile tahsilat sayesinde ödemeyi yapacak olan taraf kredi kartı ve diğer kişisel bilgilerini firmaya iletmeden ödemelerini gerçekleştirebiliyor. Link üzerinden tahsilatlarda 3D Secure şifreleme yöntemi sayesinde ödeme yapan tarafın kredi kartı bilgileri ödemeyi alan tarafla paylaşılmıyor. Güvenliği bir kademe daha artıran link ile ödeme hizmeti sunan Netahsilat sayesinde, firmalar tahsilat yapacakları kişilerin ya da kurumların kredi kartı ve diğer bilgileri saklama, bu bilgilerin güvenliğini sağlama gibi yasal zorunlukları ve iş yükünü bertaraf edebiliyor. Link ile tahsilatta, kredi kartı ve diğer bilgilerini firmalar ile paylaşmak istemeyen müşterileri ikna eden bir hizmet olması sistemin sağladığı bir diğer önemli avantaj olarak karşımıza çıkıyor. Mail order sisteminden farklı olarak firmaları, tahsilatları gerçekleştirmek için iş takibinden, zaman kaybından ve emek sarf etmekten kurtarıyor.

Netahsilat platformunun sunduğu link ile tahsilat süreci alınan ödemeleri otomatik olarak ERP ve muhasebe yazılımlarıyla paylaşıyor. Böylece tahsilatlarınızın muhasebeleşme süreci ek bir iş yükü olmadan anlık olarak gerçekleştirilebiliyor. Netahsilat’ın sunduğu sanal POS hizmeti Türkiye’nin en çok tercih edilen ERP yazılımlarıyla kolayca entegre edilebiliyor.

Tüm Sanal Posların kolayca entegre edilebildiği Netahsilat Online Tahsilat Sistemi, Türkiye’de en çok tercih edilen ERP sistemlerine direk entegre olabildiği gibi, diğer tüm ERP sistemlerine de web servisler ile entegre olabilmektedir.

Leave your thought here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.