Blog

Netahsilat 3 Banka İle İşbirliği Yaptı

Bayi Tahsilat, Blog, E-tahsilat

Netahsilat 3 Banka İle İşbirliği Yaptı

Netahsilat 3 Banka İle İşbirliği Yaptı

Türkiye’nin en büyük kredi kartı e-tahsilat hizmet sağlayıcısı Netahsilat’tan müşterileri için önemli bir adım daha. Halen 820+ işletmeye internetten kredi kartı tahsilat hizmeti sunarak yılda 9 Milyar TL kartlı tahsilat cirosu yapmalarını sağlayan Netahsilat Türkiye’nin en büyük bankalarından üçüyle işbirliğine gitti.

Netahsilat müşterileri bundan böyle İş Bankası, Akbank ve Vakıfbank’tan Maximum, Axess ve World sanal poslara çok daha uygun koşullarda sahip olabilecekler. Böylelikle hem bayi ve müşterilerine daha cazip ödeme koşulları sunacak hem de nakit akışlarını hızlandıracaklar.

Netahsilat 3 Banka İle İşbirliği Yaptı
netahsilat bayilerden tahsilat sistemi

Bu işbirliği ile halen Netahsilat ekosisteminde yılda 3.5 Milyar TL işlem geçen İş Bankası, Akbank ve Vakıfbank sanal poslarından geçecek cironun gelecek bir yıl içinde %50 oranında artması bekleniyor.

Netahsilat Genel Müdürü Arif Sarı yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Üç büyük banka ile yaptığımız işbirliği kazan-kazan formülüne dayanmaktadır. Bankalar sundukları cazip çalışma koşullarıyla Netahsilat’ın geniş müşteri portföyüne hizmet vererek sanal pos adetlerini ve cirolarını arttıracaklar, işyerleri de piyasa koşullarına göre daha cazip kart tahsilat imkanlarına sahip olacaklar.

2018 Yılını 1.000’den fazla işyeri ve 12 Milyar TL ciro ile tamamlamayı öngören Netahsilat benzer işbirliğini diğer bankalarla da yapmak için çalışmalarını sürdürmekte.

 

Leave your thought here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.