Netahsilat Nedir?

Ülkemizde son yıllarda hızla artan kredi kartı kullanımı işletmelerin ve kurumların bu alanda alternatif çözüm ihtiyaçlarını ortaya çıkarmıştır. Firmamızın bu ihtiyaçları karşılamak üzere tamamen kendi bilgi birikimi ve insan kaynakları ile geliştirdiği Netahsilat yazılımları işletmelerin tahsilat süreçlerini kolaylaştıran ve nakit akışlarını düzene sokan çözümlerdir.

Netahsilat sistemleri farklı ihtiyaç ve iş süreçlerine göre modellenebilen, bayilerden, alt bayilerden, kurumsal müşterilerden ve tüketicilerden internetten online kredi kartı tahsilatı yapılabilmesini sağlayan, üye ve abonelik yapısı olan kurumların periyodik ve düzenli ödemelerini otomatik olarak kredi kartlarından tahsil edebilen sistemlerdir.

Bulut çözüm olarak sunulan Netahsilat sistemleri muhasebe ve ERP ‘lerle entegre olabilmekte ve işletmelerin finansal iş yükleri büyük ölçüde ortadan kalkabilmektedir.

Uluslararası PCI güvenlik standartlarına uygun olarak geliştirilen ve çalışan Netahsilat yazılımları dövizli tahsilat, SMS ile tahsilat, e-mail ile tahsilat, çok dillilik ve benzeri bir çok özelliğe sahiptir.

© Copyright 2016 Netahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.