Satış Ortaklığı

Satış Ortaklığı

asd

İş Ortağımız Olup Birlikte

Kazanalım İster Misiniz?

Eçözüm iş ortaklığı; (müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin) satış süreçlerinde, mevcut ve potansiyel iş ortakları için katma değer yaratmayı amaçlayan, karşılıklı kazanma anlayışını benimseyen, özel bir kazanç modelidir.

Eçözüm olarak finansal çözümlerimizi, bulunduğunuz coğrafyada, referans olabileceğiniz potansiyel müşteriler ile buluşturmak suretiyle yüksek gelir elde edebilirsiniz.

Eçözüm Ürünleri ile sürekli kazanç elde etmek istemez misiniz?

İş Ortaklığı İle Elde Edilecek Faydalar Neler?

• Uzun soluklu iş birlikleri yapmak
• Hizmet verdiğiniz müşterilerinize farklılaştırılmış bir katma değer sunmak
• Alt limit, adet ve tutara bakılmaksızın kazanç sağlamak
• Sürekli gelir modeli

Kimleri Kapsar?

• Yazılım Şirketleri ve Tüm Çözüm Ortakları
• Bilişim Sektörü Profesyonelleri
• Finansal Danışmanlık Şirketleri
• Entegratörler
• Dijital Pazarlama Ajansları
• Mali Müşavirler

netahsilat

Netahsilat bir online kredi kartı tahsilat sistemidir. E-Tahsilat sistemi ile işletmeler, kurumlar bayilerinden, tüketicilerinden, abonelerinden, hizmet veya ürün sattıkları müşterilerinden internet üzerinden tek çekim veya taksitli ödeme alabilmekteler. Aynı zamanda ERP’ler ile çok gelişmiş ve fonksiyonel olarak entegre çalışabilir.

netekstre

Hesap hareketleri gösterme servisi olarak bankalardan hesap hareketlerinizi online alır ve tek panel üzerinde tüm hareketleri görüntülemenizi sağlar. Toplanan tüm hareketler ortak bir veri yapısına çevrilir ve web servis üzerinden ERP sistemlerine (SAP, Oracle, Microsoft Dynamics, Logo, Netsis, Mikro, Eta vb.) aktarılır. NetEkstre ile tüm banka hareketleri tek panel üzerinde izlenebilir, panel üzerinden özel raporlar oluşturulup export edilebilir, anlık ve periyodik olarak SMS, E-mail ile raporlar alınabilir. Tüm işlemlerin ortak bir veri yapısına dönüştürülüp hızlıca ERP/muhasebe sistemlerine aktarılması, firmalara zaman ve iş gücü bakımından büyük kazanç sağlamaktadır.

pos

İşletme ve kurumların fiziki pos veya sanal poslarıyla yaptıkları tahsilat işlemlerinin banka hareketlerine dair detaylı bilgisini verir. Posrapor direkt olarak banka hesabınızla entegre çalışmakta olup tüm işlem detaylarını banka veri tabanından çekerek size tek platform üzerinden görüntüleme/raporlama imkanı sunar.

dbs

Doğrudan Borçlandırma Sistemi, 20 bankadan DBS limit ve borç bilgilerini otomatik olarak sorgulayan aynı zamanda talimat veya faturaların otomatik yüklenebileceği yeni entegre platformumuzdur.