Satış Ortaklığı

Satış Ortaklığı

asd

Satış ortağımız olun

birlikte kazanalım

Satış Ortaklığı programımıza katılarak şirketlerin dijital dönüşümüne siz de katkı sağlayın.

Eçözüm, Bilişim sektöründeki 19 yıllık tecrübesi ve deneyimli kadrosuyla Online Tahsilat ve Kurumsal Açık Bankacılık alanlarında firmaların dijital dönüşümlerini kolaylaştıran yenilikçi çözümler üretiyor.

Eçözüm Ürünleri ile sürekli kazanç elde etmek istemez misiniz?

netahsilat

Firmaların, bayi ya da müşterilerinden uzaktan sanal pos ile online tahsilat almalarını sağlayan ve ERP’ler ile entegre çalışabilen aynı zamanda çok gelişmiş ve fonksiyonel olan ürünümüzdür.

netekstre

Firmaların, yönetim veya finans/muhasebe/satış ekiplerine büyük kolaylık sağlayan 6 yıldan beri geliştirilen banka ve tüm hesap hareketlerini tek ekrana 10 dakikada bir online olarak getiren, raporlayan, kullanıcılara her türlü yetkiler verilebilen istenirse tüm banka hareketlerini cari/banka ve muhasebe kayıtlarına entegre edebilen sistemimizdir.

pos

İşletme ve kurumların fiziki pos veya sanal poslarıyla yaptıkları tahsilat işlemlerinin banka hareketlerine dair detaylı bilgisini verir. Posrapor direkt olarak banka hesabınızla entegre çalışmakta olup tüm işlem detaylarını banka veri tabanından çekerek size tek platform üzerinden görüntüleme/raporlama imkanı sunar.

dbs

Doğrudan Borçlandırma Sistemi, 5 bankadan DBS limit ve borç bilgilerini otomatik olarak sorgulayan aynı zamanda talimat veya faturaların otomatik yüklenebileceği yeni entegre platformumuzdur.